Ga naar de hoofdinhoud
Gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van warmteoverdracht-rolprintmachines [email protected] ‎+86 13713137075‎ ‎+86 076981515850‎
WelkomFabrikant · Proefdrukken mogelijk
November 4, 2026

Hoeveel kost een trommel-thermotransferprinter? Prijsgids voor 2026, ingedeeld naar trommelmaten, werkbreedte en automatiseringsopties

Datum van controle van de offerte: 3 november 2026 Geldigheidsduur van de offerte:tot en met 31 december 2027

Basisprijzen:De basisprijzen in RMB voor de drie typische configuraties in dit document bedragen respectievelijk27.000, 74.500 en 133.000 RMB. Omgerekend tegen de door de Chinese Central Bank (People’s Bank of China) aan het China Foreign Exchange Trading Center opgedragen middenkoers van de RMB op 3 november 2026, namelijk 1Amerikaanse dollar = 6,7150 RMB, komt dit neer op respectievelijk ongeveer 4.020 Amerikaanse dollar, 11.090 Amerikaanse dollar en 19.810 Amerikaanse dollar(afgerond op 10 Amerikaanse dollar).

Toelichting bij de prijsopgave:de bedragen in Amerikaanse dollar dienen als referentie voor de omrekening bij het lezen van dit artikel; voor officiële prijsopgaven gelden de bedragen in Amerikaanse dollar, de wisselkoers en de betalingsvoorwaarden zoals vermeld in de offerte en het contract. De prijzen zijn inclusief de in China geldende belastingen en heffingen, maar exclusief invoerrechten, invoer-btw, accijnzen, inklaringskosten en andere lokale belastingen en heffingen in het land van bestemming. Exportorders zijn inclusief verpakking in houten kisten, maar exclusief internationale vrachtkosten, transportverzekering en installatie ter plaatse.

Training en garantie:Trainingsdiensten zijn gratis; indien er een ingenieur van Shangshi Technology naar de locatie van de klant wordt gestuurd, worden de kosten voor reizen, visa, lokaal vervoer, verblijf en on-site dienstverlening apart in rekening gebracht. De garantieperiode voor de complete machine bedraagt 1 jaar, en er wordt levenslange garantie en onderhoudsondersteuning geboden; de specifieke dekkingsomvang, slijtageonderdelen, schade door menselijk toedoen en gevallen van overmacht worden bepaald door de bijgeleverde garantiedocumenten en het contract.

„Hoeveel kost een drum-thermoWarmtepers?“ Hierop is geen eenduidig antwoord te geven zonder de configuratie te kennen. Instapmodellen voor smalle banen en industriële modellen voor brede banen verschillen aanzienlijk wat betreft drumdiameter, effectieve werkbreedte, verwarmingsstructuur en configuratie voor baanbegeleiding en op- en afwikkelen; de aankoopprijs en de productiekosten per eenheid kunnen daarom niet rechtstreeks met elkaar worden vergeleken.

In dit artikel wordendrie typische offertes van Dongguan Zhishang Technology Co., Ltd. (Zhishang) per 3 november 2026als voorbeeld gebruikt om te illustreren hoe de diameter van de cilinder, de effectieve werkbreedte en de automatiseringsconfiguratie het budget beïnvloeden. Daarnaast worden belastingen, verpakkingskosten, verzendkosten, installatie, training en de grenzen van de garantie in één overzicht weergegeven.

Het uiterlijk van een middelgrote, volautomatische trommel-thermotransfermachine en beelden van het gebruik ervan in de werkplaats
Een middelgrote, volautomatische trommel-thermotransfermachine in de werkplaats van Zhishang Technology. De foto is ter plaatse in de fabriek genomen en dient ter illustratie van de opbouw van de machine, de op- en afwikkeling en de materiaaldoorvoer.

Referentieprijzen voor drie typische configuraties in 2026

In de onderstaande tabel worden de basisprijzen in RMB naast de in het artikel omgerekende prijzen in Amerikaanse dollar weergegeven, zodat inkopers uit het buitenland gemakkelijker een begroting kunnen opstellen. De productiesnelheden in de tabel dienen ter vergelijking van configuraties en productiecapaciteit; de werkelijke productiecapaciteit wordt nog steeds beïnvloed door de stof, het patroon, de temperatuur, de spanning, de frequentie van het wisselen van opdrachten, stilstandtijd en het percentage goede producten, en kan niet direct worden gelijkgesteld aan de werkelijke dagelijkse leveringshoeveelheid.

Configuratieniveau Basisprijs in RMB Referentieprijs in Amerikaanse dollar Trommeldiameter Effectieve werkbreedte Verwarming en automatisering Productiesnelheid Typische toepassingen
Instapmodel met smalle werkbreedte 27.000 yuan Ongeveer 4.020 dollar 200 mm 1.300 mm Verwarming met olie; standaard uitgerust met spoorcorrectie en afscheidingsinrichting Ongeveer 30–50 meter/uur Kleine partijen stoffen, gordijnen op maat, smalle banden en proefexemplaren
Middelgrote volautomatische configuratie 74.500 yuan Ongeveer 11.090 dollar 610 mm 1.800 mm Dubbele olieverwarming; automatische spoorcorrectie en scheiding Ongeveer 220–280 meter/uur Sportkledingstoffen, textiel voor het huishouden, vlaggen- en reclamebanners in middelgrote tot grote oplagen
Breedformaat industriële configuratie 133.000 yuan Ongeveer 19.810 dollar 1.000 mm 2.000 mm Dubbele olieverwarming; volautomatische spoorcorrectie en scheiding Ongeveer 1.000–1.200 meter/uur Breed beddengoed, grote vlaggenstoffen en grote doorlopende exportorders
Bron wisselkoers: middenkoers van de Chinese yuan op 3 november 2026 volgens het ChinaForeign Exchange TradingCenter, 1 Amerikaanse dollar = 6,7150 Chinese yuan. Bedragen in Amerikaanse dollars worden afgerond op het dichtstbijzijnde veelvoud van 10 dollar en dienen uitsluitend ter informatie en voor budgetvergelijkingen.

Snelheidscontrole:de configuratie van 200 × 1300 mm wordt weergegeven met 30–50 meter/uur, zoals bevestigd in het huidige project;de snelheden, trommeldiameters en effectieve breedtes voor 610 × 1800 mm en 1000 × 2000 mm zijn vergeleken metde productparameters van de ZS-BD. De snelheden in de tabel dienen ter vergelijking van configuraties en productiecapaciteit en komen niet overeen met de daadwerkelijke dagelijkse leveringsproductie na aftrek van voorverwarming, orderwisselingen, inspecties, reiniging en onvoorziene stilstanden. Voor het berekenen van de dagproductie kunt ude berekeningsmethode voor de dagelijkse productiecapaciteit van trommeloverdrachtmachines raadplegen.

Wat is wel en wat is niet inbegrepen in de offerte?

Onderdeel Toepassingsgebied van deze offerte Bij aankoop te bevestigen
Apparatuur en standaardconfiguratie Volgens de in de tabel vermelde niveaus en de definitieve configuratielijst Model, trommeldiameter, effectieve breedte, spanning en meegeleverde accessoires
Belastingen en heffingen binnen China Inclusief toepasselijke belastingen en heffingen binnen China Type factuur, belastingtarief en wijze van belastingafhandeling bij uitvoer
Verpakking in houten exportkisten Inbegrepen Verpakkingswijze, merktekens en laad- en losvoorwaarden op de plaats van bestemming
Internationale vrachtkosten en transportverzekering Niet inbegrepen handelsvoorwaarden, bestemmingshaven, verzekeringsdekking en vervoerswijze
Invoerrechten en heffingen in het land van bestemming Niet inbegrepen Invoerrechten, btw, accijnzen en inklaringskosten, onder voorbehoud van bevestiging door de douane van de bestemming en de expediteur
Installatie en inbedrijfstelling ter plaatse Niet inbegrepen Omvang van de installatie, omstandigheden ter plaatse, reiskosten van de technicus en offerte
Training Opleidingsdiensten zijn gratis Regeling van training op afstand of op locatie; reis- en servicekosten van de ingenieur ter plaatse bij de klant worden apart in rekening gebracht
De offerte is uiteindelijk gebaseerd op de officiële configuratielijst, het verkoopcontract en de handelsvoorwaarden.

Eerste categorie: instapconfiguratie voor smalle banen van ongeveer 4.020 USD

Dit pakket komt overeen met een basisconfiguratie van 27.000 RMB en is geschikt voor bedrukkingsateliers, verwerkers van op maat gemaakte gordijnen of fabrieken voor smalle producten die al stabiele kleine bestellingen hebben en die de afhankelijkheid van uitbestede verwerking en levertijden willen verminderen. De waarde ervan ligt niet in het nastreven van de hoogste snelheid, maar in het opzetten van een beheersbare productiecapaciteit voor kleine series met een relatief lage investering.

Deze configuratie omvat een spoorcorrectie- en scheidingsmechanisme, waardoor het uitlopen van de stofrand en handmatige tussenkomst bij het scheiden van papier en stof na het overdrukken worden verminderd. Om te bepalen of de machine daadwerkelijk geschikt is voor productie, dient u deze eerst te testen met uw belangrijkste stoffen en typische patronen; als het ordervolume op lange termijn lager ligt dan ongeveer 30 meter per uur, kunnen de kosten per eenheid – na aftrek van afschrijvingen, elektriciteitskosten, verbruiksartikelen en arbeidskosten – hoger uitvallen dan bij uitbesteding.

Tweede categorie: middelgrote, volledig automatische configuratie van ongeveer 11.090 dollar

De middelgrote configuratie kost 74.500 RMB, maakt gebruik van rollen van 610 mm en een effectieve werkbreedte van 1.800 mm, en beschikt over een verbeterd verwarmingssysteem met een dubbellaagse olietemperatuurregeling, evenals automatische uitlijning en scheiding. Deze configuratie is geschikter voor orders van kleding, huishoudtextiel en reclamemateriaal waarbij continue productie vereist is, de frequentie van orderwisselingen gemiddeld is en er eisen worden gesteld aan de kleurstabiliteit per batch.

De dubbellaagse olietemperatuurstructuur helpt warmteverlies te verminderen en de gelijkmatigheid van de oppervlaktetemperatuur van de cilinders te verbeteren. De specifieke energiebesparing hangt af van het machinemodel, de isolatiestructuur, de ingestelde temperatuur, de productietakt en de omgeving ter plaatse; er kan geen vast percentage worden toegepast zonder rekening te houden met de testomstandigheden. Vraag de leverancier bij aankoop om testgegevens onder dezelfde omstandigheden en baseer u op de daadwerkelijke testresultaten.

Close-up van het automatische spoorcorrectiesysteem en de cilinderstructuur van een cilinder-thermoWarmtepers
Close-up van de spoorcorrectiedetectie en het uitvoeringsmechanisme. De foto is ter plaatse genomen in de fabriek van Zhishang Technology en dient ter illustratie van de cruciale onderdelen die de stabiliteit van de continue materiaaldoorvoer beïnvloeden.

Derde categorie: industriële configuratie voor brede banen van circa 19.810 USD

De brede configuratie komt overeen met 133.000 RMB en maakt gebruik van rollen van 1.000 mm en een effectieve werkbreedte van 2.000 mm. Deze is bedoeld voor breedformaat beddengoed, grote vlaggenstoffen en exportorders die een continue werking vereisen. Dankzij de grotere breedte en de krachtigere verwarming, aandrijving en frame-configuratie kan de machine bredere banen en intensievere productieplannen aan, op voorwaarde dat het ordervolume de bedrijfstijd van de machine blijvend kan ondersteunen.

Als een bedrijf voornamelijk smalle banden, kleine stukken stof of op maat gemaakte bestellingen met frequente wisselingen produceert, zal de onbenutte breedte van de breedbandmachine niet worden omgezet in inkomsten, maar blijven deze wel afschrijvingen en energieverbruik genereren. Voorafgaand aan de aankoop moeten de effectieve bedrijfsuren worden berekend op basis van de werkelijke orderstructuur, in plaats van alleen te beslissen op basis van de maximale breedte en de hoogste snelheid van de machine.

Hoe worden garantie, training en aftersales gedefinieerd?

Serviceonderdelen Beleid Kosten en voorwaarden
Garantie op de complete machine 1 jaar De specifieke garantiebepalingen zijn vastgelegd in de bijgeleverde garantiedocumenten en het contract
Levenslange garantie en onderhoudsondersteuning Aangeboden Slijtageonderdelen, schade door menselijk toedoen, transportschade en overmacht worden behandeld volgens de contractuele bepalingen en de relevante aansprakelijkheidsafbakening
Opleidingsdiensten Gratis De training zelf is gratis; kosten voor reizen ter plaatse, visa, vervoer, verblijf en on-site dienstverlening worden apart in rekening gebracht
Installatie en inbedrijfstelling De in dit document vermelde offerte is exclusief Er kan een afzonderlijke offerte worden opgesteld op basis van het land van bestemming, de omstandigheden ter plaatse en de reisroute van de technici
Levering van reserveonderdelen Langdurige levering De specifieke lijst met reserveonderdelen, prijzen en levertijden zijn gebaseerd op de bevestiging van de klantenservice
Het after-salesbeleid dient in het contract en de bijbehorende documentatie te worden opgenomen; vertrouw niet uitsluitend op mondelinge toezeggingen.

Buitenlandse klanten dienen vóór de aankoop het apparatuurnummer, de beschrijving van de storing, video- en foto-opnames, de lokale spannings- en gasvoorzieningsomstandigheden en de versie van de reserveonderdelen duidelijk aan te geven. Bij problemen met verwarmings-, hydraulische of elektrische systemen dient eerst een ingenieur een beoordeling te maken; voer geen demontage of aanpassingen uit zonder voorafgaande bevestiging.

Op welke gegevens zijn deze prijzen en specificaties gebaseerd?

Om het voor inkoopmedewerkers gemakkelijker te maken om de gegevens te controleren, zijn deze in dit document onderverdeeld in vier categorieën:

  • Prijsgegevens:basisprijzen van 27.000, 74.500 en 133.000 RMB, gecontroleerd door het verkoopteam van Zhishang Technology op 3 november 2026.
  • Wisselkoersgegevens:de middenkoers van de RMB van het Chinese Foreign Exchange Trading Center op 3 november 2026, waarbij 1 Amerikaanse dollar gelijk staat aan 6,7150 RMB.
  • Technische gegevens:technische specificaties van de producten op de website, configuratiegegevens van typische klanten en praktische ervaringen uit de fabriek.
  • Informatie over de dienstverlening:1 jaar garantie op de complete machine, levenslange kwaliteitsgarantie en onderhoudsondersteuning, gratis training en het beleid waarbij kosten voor service ter plaatse apart worden berekend.

De in dit artikel vermelde prijzen zijn referentieprijzen voor typische configuraties en vormen geen marktstatistiek voor alle leveranciers, alle landen of alle configuraties. Bij daadwerkelijke aankoop moeten het apparatuuraanbod, belastingen, verpakking, transport, installatie, training en verantwoordelijkheden na verkoop op basis van dezelfde criteria worden vergeleken.

Welke invloed hebben de trommeldiameter en de effectieve werkbreedte respectievelijk?

De diameter van de trommel bepaalt de verwarmingscontactomstandigheden. Hoe groter de diameter, hoe langer de contactboog tussen de stof en de trommel, wat bij gelijke overige omstandigheden ruimte biedt voor hogere bedrijfssnelheden; de werkelijke snelheid wordt echter ook beperkt door het verwarmingsvermogen, de dikte van de stof, de overdrachtstijd, de spanning en de koelomstandigheden, waardoor de productiecapaciteit niet uitsluitend op basis van de trommeldiameter kan worden beoordeeld.

De effectieve werkbreedte bepaalt de materiaalbreedte die in één keer kan worden verwerkt. Bijvoorbeeld:610 × 1.800 mm moet worden opgevat als een trommeldiameter van ongeveer 610 mm en een effectieve werkbreedte van 1.800 mm, en niet als een „trommel van 1.800 mm breed”. De werkbreedte moet aansluiten bij de afmetingen van de belangrijkste orders; het blindelings kiezen voor bredere apparatuur leidt tot meer onbenut oppervlak, hoger energieverbruik en hogere afschrijvingskosten.

Waarom lopen de offertes zo sterk uiteen, terwijl het toch allemaal ‘trommel-thermoWarmteperss’ zijn?

  • Trommeldiameter en effectieve werkbreedte:deze hebben een directe invloed op het materiaalverbruik, de afmetingen van het frame, het verwarmingsoppervlak en de productiekosten.
  • Verwarmingssysteem:of het nu gaat om een enkel- of dubbellaagse olietemperatuur, de wijze van temperatuurregeling, de isolatieconstructie en de temperatuurgelijkmatigheid – dit alles beïnvloedt de prijsopgave.
  • Automatiseringsconfiguratie:spoorcorrectie, spanningsregeling, automatische scheiding, afrollen, oprollen, dubbele werkstations en de versie van het besturingssysteem beïnvloeden allemaal de configuratiekosten.
  • Spanning en exportconfiguratie:de spanningsstandaarden, elektrische componenten, certificeringen en documentatievereisten van verschillende landen moeten afzonderlijk worden bevestigd.
  • Omvang van de dienstverlening:of verpakking in houten kisten, internationale verzendkosten, installatie, training, reserveonderdelen en de omvang van de garantie zijn inbegrepen, moet punt voor punt in de offerte worden vermeld.

De prijs van de apparatuur omrekenen naar de terugverdientijd

Bij het vergelijken van apparatuur moet niet alleen naar de aankoopprijs worden gekeken. Een effectievere methode is het berekenen van de totale kosten per meter of per product, inclusief afschrijving van de apparatuur, elektriciteitskosten, sublimatie-inkt, transferpapier, rubberdoeken, arbeidskosten, onderhoud, uitvalpercentage en effectieve bedrijfstijd. De elektriciteitsprijzen, arbeidskosten en orderprijzen lopen per regio sterk uiteen, waardoor de terugverdientijd van dezelfde machine in verschillende landen volledig kan verschillen.

Voor meer informatie over de berekeningsmethoden voor afschrijvingen, verbruiksartikelen en regionale arbeidskosten kunt u verder lezen inde berekening van de terugverdientijd van Sublimatie-hitteperss met cilinder. Als u de specifieke configuratie nader wilt controleren, kunt ude technische specificaties van de ZS-BD-transfermachine met cilinderraadplegen ofde productcategorieën voor Sublimatie-hitteperss met cilinder bekijken.

Zes aanbevolen gegevens om bij de hand te hebben voordat u een offerte aanvraagt

  1. Samenstelling van de stof, gramgewicht, oppervlaktebehandeling en standaardbreedte.
  2. Afmetingen van het motief, moeilijkheidsgraad van de kleuren, gewenste kleurechtheid en acceptatiecriteria.
  3. Geplande dagproductie, indeling in één of twee ploegen, frequentie van het wisselen van opdrachten.
  4. Netspanning, frequentie, luchttoevoer en beschikbare installatieruimte.
  5. Bestemmingsland, handelsvoorwaarden en of verpakking in houten kisten vereist is.
  6. De specifieke omvang van de installatie, training, reserveonderdelen en aftersales-service.

Pas nadat deze informatie is verstrekt, kan de leverancier vergelijkbare configuratievoorstellen doen. Alleen offertes met een consistent apparaat- en dienstenaanbod zijn zinvol voor een directe vergelijking.

Veelgestelde vragen

Waarom staan er in het artikel zowel prijzen in RMB als in USD?

De RMB vormt de basis voor de offertes die in dit overzicht zijn opgenomen, terwijl de bedragen in Amerikaanse dollar referentiebedragen zijn, omgerekend op basis van de middenkoers van de RMB op 3 november 2026. Aangezien wisselkoersen kunnen fluctueren, gelden bij de daadwerkelijke aankoop de in de offerte en het contract overeengekomen bedragen in Amerikaanse dollar, de wisselkoers en de betalingsvoorwaarden.

Wat is het belangrijkste verschil tussen de configuraties van 4.020 USD en 11.090 USD?

Het verschil zit niet alleen in de breedte, maar ook in de diameter van de rollen, de verwarmingsstructuur, de mate van automatisering, de afmetingen van het frame en de stabiliteit van de continue productie. Als de bestelling een stabiele uurproductie en een bredere verwerkingsbreedte vereist, is de middelgrote configuratie doorgaans beter geschikt; bij kleinere bestellingen kan de instapconfiguratie de initiële investering verlagen.

Hoe kies je tussen een cilinder van 610 mm en een van 1.000 mm?

Kijk in de eerste plaats naar de breedte van de belangrijkste orders en de effectieve bedrijfstijd, in plaats van alleen de diameter van de cilinders te vergelijken. Een cilinder van 610 mm is geschikt voor orders met reguliere kledingstoffen, sportkleding en stukken voor huishoudtextiel; een cilinder van 1.000 mm is geschikter voor breed beddengoed, grote reclamebanners of orders waarbij meerdere banen naast elkaar moeten worden verwerkt.

Zijn verzendkosten, installatie en training inbegrepen in de offerte?

De offerte in dit artikel is inclusief de in China geldende belastingen en de exportverpakking in houten kisten, maar exclusief internationale verzendkosten, transportverzekering, invoerrechten in het land van bestemming en installatie ter plaatse. De training is gratis; indien een ingenieur van Shangshi Technology ter plaatse bij de klant wordt ingezet, worden de kosten voor reizen, visa, vervoer, verblijf en dienstverlening ter plaatse apart in rekening gebracht.

Wat houden „garantie“ en „levenslange garantie“ precies in?

De garantieperiode voor de complete machine bedraagt 1 jaar; daarnaast wordt levenslange kwaliteitsgarantie en onderhoudsondersteuning geboden. De dekking van de garantie, met betrekking tot slijtageonderdelen, schade door menselijk toedoen, transportschade en overmacht, is onderworpen aan de specifieke bepalingen in de bijgeleverde garantiedocumenten, de configuratielijst en het contract.

Tot wanneer is de offerte geldig?

Deze referentieofferte met drie prijsniveaus is op 3 november 2026 gecontroleerd en is geldig tot 31 december 2027. Indien er wijzigingen optreden in grondstoffen, wisselkoersen, elektrische configuraties, transportkosten of klantbehoeften, kan de officiële offerte worden aangepast op basis van het nieuwe configuratieplan.

Toelichting op gegevens, controle en commerciële openbaarmaking

Gegevens en methodologie:De prijzen in RMB in dit document zijn afkomstig uit de offertes voor drie typische configuraties van Zhishang Technology van 3 november 2026; de bedragen in USD zijn omgerekend op basis van de middenkoers van de RMB op dezelfde dag; de technische parameters zijn samengesteld op basis van productinformatie op de website, typische klantconfiguraties en operationele ervaring in de fabriek. De productiesnelheden in de tabel zijn weergegeven op basis van productparameters en de huidige, door de engineeringafdeling bevestigde specificaties; de werkelijke productiecapaciteit is afhankelijk van de stoffen, patronen, procesparameters en de resultaten van proefdraaien ter plaatse bij de klant.

Inhoudelijke controle:het apparatuur- en procesteam van Zhishang Technology.Laatst bijgewerkt:3 november 2026.

Commerciële vermelding:Dit artikel is gepubliceerd door Zhishang Technology, fabrikant van trommel-thermotransferapparatuur. De prijzen en configuraties zijn afkomstig uit het offertesysteem van ons bedrijf en vormen geen onafhankelijke beoordeling door een derde partij. Lezers dienen de configuraties te toetsen aan de voorwaarden van hun eigen bestelling en de definitieve voorwaarden te bevestigen via een officiële offerte en een contract.

Over Zhishang Technology

Dongguan Zhishang Technology Co., Ltd. is sinds 1997 actief op het gebied van thermotransferapparatuur. In 2003 werd een fabriek opgericht in Humen, Dongguan, en de apparatuur is inmiddels geëxporteerd naar diverse landen en regio’s. Het bedrijf biedt ondersteuning bij het selecteren van apparatuur, het maken van proefdrukken, installatie en training, de levering van reserveonderdelen en aftersalesondersteuning. Raadpleeg voor meer informatiede pagina’s over Zhishang Technology, bedrijfsinformatie en voorbeelden van geleverde apparatuur.

Indien u de configuratie wilt laten berekenen op basis van stofsoort, breedte en geplande productiecapaciteit, kunt uuw projectvereistenindienen, waarna het engineering- en verkoopteam deze verder zal bevestigen.

WhatsApp E-mail
WhatsApp +86 13713137075 WhatsApp-QR-code

Klik op de knop of scan de QR-code om direct een gesprek te starten

Contact via WeChat WeChat-QR-code

Scan de QR-code om WeChat toe te voegen en klik op de knop om het nummer te kopiëren